FAQ

Najczęściej Zadawane Pytania

Jaki będzie nasz film?
Film, który wspólnie zrealizujemy nie musi być długi i nudny. Zawsze zależy nam na tym, aby film podobał się przede wszystkim Wam, bo tworzymy go dla Was.

A jak się nam to udaje?
Będziemy Was słuchać i zadawać wiele pytań jeszcze przed dniem ślubu. Ustalimy wszystko to, co jest dla Was ważne w tym dniu. Będziemy czujnie obserwować i reagować, to nasz sposób na uchwycenie wszystkiego co ważne i piękne.

A co jeśli film nam się nie spodoba?
Nigdy nie odeszła od nas para, która czułaby, że film mógłby być inny. Jesteśmy tego pewne, dlaczego? Ponieważ dajemy Wam możliwość wnoszenia uwag do naszej pracy nie tylko przed ślubem, ale również po obejrzeniu filmu.

To jaki może być nasz film?
Właściwie to taki, jak sobie wymarzycie.
- krótki kilkuminutowy klip,
- od 15 do 20 minut,
- około 40 minut.

Jaki jest koszt filmu?
Staramy się zawsze dostosować cenę do Waszych możliwości i potrzeb. Dlatego jesteśmy otwarte na uzasadnione negocjacje, cena wyjściowa to 3000,00 zł.

Jak odbywa się rezerwacja?
Uwielbiamy spotkania na żywo i rozmowy o szczegółach współpracy, dlatego najczęściej umawiamy się na spotkanie, podczas którego możemy się lepiej poznać, omówić szczegóły i podpisać umowę. Niektóre pary potrzebują czasu na przemyślenie wyboru i wówczas spotykamy się po raz drugi. Rezerwacja wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 20 % wartości. Niektóre nasze pary nie mieszkają w Polsce, ale bez problemy możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną i podpisać umowę na odległość.

Ile czasu pracujecie w dniu ślubu?
Najczęściej czas naszej pracy jest dostosowany do długości filmu, jaki wybieracie. Jednak zazwyczaj jest to minimum 10 godzin, od momentu przygotowań do dowolnej godziny, standardowo nie dłużej niż 12 godzin.

A co jeśli nasz ślub odbywa się poza Polską?
Nie stanowi to dla nas żadnego problemu, chętnie podróżujemy. Nie jesteśmy też bardzo wymagające, możecie przenocować nas u siebie lub zagwarantować nam nocleg. Koszt związany z dojazdem doliczamy do ceny za film.

FAQ Zmontowane.com